Eesti Etnokulbi auhind

Täna hääletab publik Etnokulbi auhinna nominantide eest. Meie tutvusringkonnas on kahes kategoorias nomineeritud Silver Sepp ja kahes kategoorias eesti-udmurdi ansambel Ar God (Toivo Sõmer, Maria Korepanova, Nikolai Anisimov). Sõbrad, toetage!

Loe lähemalt siit…

Pressiteade 29.08.2017

SOOME-UGRI KIRJANDUSTE ASSOTSIATSIOONI PRESIDENDINA JÄTKAB JANOS PUSZTAY

Nädalavahetusel Tartus, Eesti Rahva Muuseumis, peetud XIV Soome-ugri kirjanike kongress valis üksmeelselt presidendina jätkama Ungari tunnustatud keeleteadlase János Pusztay. Järgmine Soome-ugri kirjanike kongress toimub kahe aasta pärast Transsilvaanias, Kolozsváris.

Loe edasi… “Pressiteade 29.08.2017”

Pressiteade 03.08.2017

XIV SOOME-UGRI KIRJANIKE KONGRESS KESKENDUB AJALOOLE JA AJALOOMÄLULE KIRJANDUSES

23.-25. augustil Tartus Eesti Rahva Muuseumis (ERM) toimuv Soome-ugri kirjanike kongress toob Eestisse kirjanikke ja kirjandusteadlasi Venemaalt, Soomest, Ungarist, Slovakkiast ja Prantsusmaalt. Ettekannete fookuses on ajalugu ja selle kajastus  soome-ugri rahvaste kirjanduses.

Loe edasi… “Pressiteade 03.08.2017”

Kultuuriprogramm

Kongressil on kavas ka kultuuriprogramm. Külalistele ja linnarahvale esinevad Kristiina Ehin ja Silver Sepp, Mari Kalkun ning eesti-udmurdi ansambel Ar-God. Toimub luuleõhtu, kus saab kuulda pea kõiki soome-ugri keeli. Üritused on tasuta, täpsem ajakava selgub peagi.